| BipBip a întrebat:

Care este animeul vostru preferat?(cei care se uita). Si personaj favorit.Cine are mai multe anime si mai multe personaje sa le scrie. Din curiozitate.

7 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Death Note - Ryuuzaki si Light
Nana - Ren Honjo
Naruto - Kakashi, Gai, Deidara si Itachi

| astamicuta a răspuns:

Despicable Me (2010)
How to Train Your Dragon (2010)
Up (2009)
Ratatouille (2007)

| narutotruefan a răspuns:

Eu sunt inebunita dupa NARUTO! in mare imi plac cam toate personajele,dar in special imi place mai mult sasuke,naruto,tsunade, temari, tayuya...

| Clara120 a răspuns:

Sunt innebunita dupa animeul Naruto.Personajele preferate sunt:Sakura,Naruto,Konan,Yahiko,Mizukage(Mei),Yamato si Kakashi.
Ma mai uit si la Inuyasha,iar personajele preferate sunt:Inuyasha,Kagome, Sango, Chiara si Miroku.:d

| MrSpooky a răspuns:

Pai naruto( Naruto Sakura si Sasuke)
Ichigo mult de totlaughing(Ichigo Chad si Rukia)
Soul Eater ( Black Star si soul)
Si animeul din poza ta imi place pacat ca nul mai prea da
Imi place de cel brunet(nu ii stiu numelelaughing)

| Alysée a răspuns:

Mia insuflat si mie o colega aceasta pasiune.Deci mie imi plac din cate am vazut urmatoarele-1. Love complex=expresii faciale amuzante si nu numai
2.Kissxsis
3.Strawberry Panic=lesbi dar mie imi place genul si grafica
4.Rio-rainbow gate
5. Tsubasa Shunraiki, Toradora
Personaje...greu de ales dar cred ca la masculine sasuke si L iar feminin Nagisa Aoi din strawberry panic. bye-bye!

| AҜane a răspuns:

NARUTO(Naruto, Hinata); BLEACH(Ichigo, Rukia); SOUL EATER(Tsubaki, Black Star, Maka, Soul); DETECTIVE CONAN( Conan, Ran)imi plac mai multe animeuri dar astea sun preferatele