| anonim_4396 a întrebat:

Eu acum cam 6 luni am vazut la pro tv pe la 2 noaptea un film si nu l-am vazut tot si acum m-am trezit ca vreau sa il vad tot si va rog sa imi spuneti si mie ce film este. Era o fata care avea viziuni si o urmarea diavolu si prima viziune e una in care se duce cu prietenii ei intr-un parc de distractii si ea are visiunea ca se rastoarna montain rusul si chiar asa e si a doua e una in care niste prietene ale iei se duc la solar si se ard si mor.si asa se intampla si mai mult nu am vazut ca imi era somn ca nu mai dormisem de 2 zile. Va rog sa imi spuneti ce film e ca sunt foarte curios. Dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| BloodTieS a răspuns:

Filmul se numeste Final Destination 3.

http://www.youtube.com/watch?v=SRWK44Ykck8

| anonim_4396 explică (pentru BloodTieS):

Mai scrie ceva ca sa iti dau funda

4 răspunsuri:
| Coco2730 a răspuns:

Se numeste Final Destination. Are mai multe filme si nu retin exact ordinea, dar ceea ce descrii tu pare a fi FD2.

| anonim_4396 explică (pentru Coco2730):

L-am gasit. Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Era final destination 3

| Delia1234 a răspuns:

Si mie mi-a povestit o prietena despre el si cred ca este Destinatie finala happy