| kegrtteger a întrebat:

La cat apare The Walking Dead sezonul 7 episodul 1?

12 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Peste 13 ore!

| DyNo a răspuns (pentru CPAElites):

Stii cumva daca noi in Romania il putem vedea duminica live? Adica sa nu mai asteptam pana luni cand apare pe site-urile de seriale? As aprecia daca mi-ai spune un site, ceva, de unde l-as putea vedea de duminica. big grin

| kegrtteger explică (pentru DyNo):

Nu am idee.Dar nu stii cumva daca noi il putem vedea direct pe amc fara subtitrare?

| DyNo a răspuns (pentru kegrtteger):

Daca ai AMC la tv, il poti vedea. Eu intrebam daca poti sa il vezi live pe net.

| kegrtteger explică (pentru DyNo):

Nu cred dar voi incerca sa il caut live

| DyNo a răspuns (pentru kegrtteger):

Daca gasesti anunta-ma si pe mine te rog. big grin

| kegrtteger explică (pentru DyNo):

Am cautat pe amc live si eu anunta ca este peste 6 ore premiera la 3.

| DyNo a răspuns (pentru kegrtteger):

Acum vad ca se incarca, dar oare la ora 3 dimineata o sa inceapa?

| kegrtteger explică (pentru DyNo):

LiveTvCafe.net

| kegrtteger explică (pentru kegrtteger):

Nu stiu daca va incepe dar eu imi pun alarma sa vad
Apropo daca nu reusesc sa vad nici la 3 ai idee la ce ora va aparea pe site-urile noastre?

| DyNo a răspuns:

Apare pe AMC astazi la ora 8 seara, dar noi in Romania il vom vedea maine cand apare pe site-urile noastre de seriale. Eu o sa ma uit la el pe site-ul: filmeserialeonline.org
"Love to hate Neagan & keep Daryl alive" etc.