| Krixxus a întrebat:

Sall
vreun serial in stilul LOST Naufragiatii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The walking dead e ceva de genu ca lost si ii foarte fain

| Krixxus explică (pentru anonim_4396):

Primul episod e promitator, sunt curios cum o sa fie si celelalte

6 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Salut!
Cel mai recent este cel produs chiar de tipul care a produs si Lost, sezonl 1 s-a dat pe HBO si urmeaza sezon 2.
"The Leftovers" ii zice si sunt actori care joaca bine acolo, altii care-s cunoscuti.
Intr-o zi obisnuita, dispar ca din senin oameni. Stau de vorba unii cu altii si șabadam dispar. Fara motiv. Negri, albi, rai, buni, bebelusi, batrani, dispar asaaaa... in mister, lasand loc de aventura, paranoia, comparatii.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O să-ți placă, negreșit:

Amazon, serial (1999) http://www.cinemarx.ro/filme/Amazon-Amazon-401738.html
Fluviul ucigaş (The Rivrer), serial, 2012
http://www.cinemagia.ro/filme/the-river-567269/

| faramatania a răspuns:

Nu găsești seriale asemănătoare cu Lost,dar tot foarte bune,da:Arrow, Game Of Thrones, The Sopranos, Sons Of Anarchy, The Walking Dead, Supernatural...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The walking dead

| B0ne a răspuns:

Buna! Poti incerca "The Walking Dead" sau "Prison Break", sunt asemanatoare.