| Licutza1999 a întrebat:

Aceasta intrebare e pentru cei ce vizioneaza Pretty little liars, deci eu am citit undeva ca pina la urma Ezra este A, vreau sa va intreb de ce el este A? Alison i-a facut ceva?

Răspuns Câştigător
| SweetChildOAxls a răspuns:

Ezra nu este A. Stiu ca toata lumea crede asta, dar doar pana la un anumit punct. Se dezvaluie adevarata poveste si adevarata legatura dintre Ezra si Ali pe la sfarsitul sezonului 4.

1 răspuns:
| Anonima3127 a răspuns:

Salut! Daca e sa ne luam dupa cartile originale, dupa care s-a facut filmul, Alison are o sora geamana care a fost inchisa in sanatoriul Radley, iar in noaptea in care dispare Alison, ea a fugit din sanatoriu, si vrea sa ii ia locul, pentru ca la inceput, cand au inchis-o parintii in sanatoriu, au inchis geamana care nu avea probleme, si aceasta scapa pentru a se razbuna pe sora ei, care i-a furat viata ...si din cate se pare ea este A! Acuma nu stiu daca si filmul va urma acelasi curs...