| MasterOfDoors a întrebat:

Acum o saptamana si ceva, maxim doua saptamani am vazut la televizor, sincer nu mai stiu pe ce canal un film de comedie, sau ce era. Numele era de genul trei pustoaice, nu mai stiu sigur. Am vazut doar putin la inceput si mi-a placut, mai ales fetele acelea big grin. Imi puteti spune cum se numea acel film? Rasplata, ca de obicei, fundita.

6 răspunsuri:
| MasterOfDoors explică (pentru faramatania):

Nu este acesta. Nu-mi amintesc prea multe despre film, nici despre nume. L-am vazut doar pana cand au ajuns ele in club si apoi mi s-a luat curentul.

| faramatania a răspuns (pentru MasterOfDoors):

Atunci poate Spring Breakers (2012)
http://www.cinemagia.ro/filme/spring-breakers-578084/

| MasterOfDoors explică (pentru faramatania):

Nu este nici acesta.

| faramatania a răspuns (pentru MasterOfDoors):

În cazul acesta cred, că ar trebui descris altfel sau mai complex, dar dacă n-ai văzut prea mult din el, atunci nu ai nici ce detalii să oferi în plus.

| MasterOfDoors explică (pentru faramatania):

Scuze ca am intarziat cu raspunsul. Nu este nici acesta.