| TheBestNoDie a întrebat:

am citit acum ceva timp despre un anime in care o fata care este yokai,un fel de demon, se muta intr-un hotel in care se afla si alti yokai si ea este pazita de o vulpe cu 9 cozi.

Dau funda celui care stie anime-ul!

7 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Vulpkea cu 9 cozi este o creatura din animeul NARUTO acum nu stiu ce manga ai citit dar e posibil sa fi fost un jinkurichi ( adica ceva ce contine vulpea cu 9 cozi)

| TheBestNoDie explică (pentru EneCristian):

Nu era din Naruto ca l-am vazut, nu pe tot, dar sigur nu era din Naruto, acuma ce-mi mai amintesc era ca vulpea era un tip cu un ochi albastru(parca) si unu galben

| TheBestNoDie explică (pentru EneCristian):

Se pare ca l-am gasit oricum

| EneCristian a răspuns (pentru TheBestNoDie):

Ia zi numele sunt curios.

| TheBestNoDie explică (pentru EneCristian):

Inu x boku ss

| TheBestNoDie explică:

Anime-ul nu era din naruto ce-mi mai amintesc era ca vulpea era un tip din servicile secrete parca si avea un ochi albastru si unu galben

| TheBestNoDie explică:

Era Inu x boku ss am aflat cand ma uitam pe net la nightcore si am vazut imaginea