| Alex1510Ro a întrebat:

Am nevoie de ajutor sa gasesc un film (i-am uitat numele). Nu am vazut filmul dar profesorul meu de istorie da si mi-a spus despre el. Filmul este despre 2 frati care la separarea Coreei luptau in armate diferite (un frate pentru comunisti iar celalalt pentru democratici), va rog sa imi spuneti numele filmului daca l-ati vazut sau ati auzit despre el!

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Salut! Cred că ăsta ar putea fi:"Tae Guk Gi-Frăția războiului"/"Tae Guk Gi-The Brotherhood of war". happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Veva a răspuns:

Salut,ai putea sa-l intrebi pe profesorul de istorie care ti-a spus despre el happy