| 358ili a întrebat:

Am o intrebare.In,,Clona "(eu ma uit la reluare ca e acum pe Acasa ca nu l-am vazut cand a fost pentru ca eram mica)Mel ramane insarcinata cu Xande?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Da, o sa arate si copilul! insa Karla nu ramane insarcinata cu Xande, ci cu Otávio ( furanu-i prezervativul folosit din casa, Karla face o inseminare artificiala)

2 răspunsuri:
| Christine6382321 a răspuns:

Ba da Mel ramane insarcinata cu Xande,
Fundoii? puppy dog eyes

| 358ili explică (pentru Christine6382321):

Si o sa arete copilul? Si am auzit undeva ca parca si Karla ramane insarcinata cu Xande

| RoyDupuis a răspuns (pentru 358ili):

Da, o sa arate si copilul! insa Karla nu ramane insarcinata cu Xande, ci cu Otávio ( furanu-i prezervativul folosit din casa, Karla face o inseminare artificiala)