| MrsRed a întrebat:

am o intrebare legata de The Vapire Diaries. eu sunt doar la sezonul 1, dar as vrea sa stiu daca Damon Salvatore si Elena Gilbert vor fi impreuna mai tarziu.
multumesc.

Răspuns Câştigător
| Captive a răspuns:

Vor fi, chiar daca destinul Elenei si al lui Stefan este sa fie impreuna, ea tot spre Damon se indreapta, iar Damon la fel happy. Vizionare placuta :*

3 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Heii! Nu-ti strica suspansul...Serialul merita vizionat, fara alte pareri sau intrebari. Vei afla tu pe parcurswinking!

| bogdancatalin357 a răspuns:

Da,o sa fie tongue