| Ottakringer a întrebat:

Am vazut acum ceva vreme ( 7-8 ani ) un film horror.
Nu imi aduc aminte sigur cum se numeste dar era ceva de genul : Tentacule.
Era vorba despre un vas de croaziera care era atacat de niste tentacule, toti pasagerii erau morti. Am incercat sa gasesc filmul dar nu pot da de el. Poate stie careva cum se numeste mai exact. Mersi!

Răspuns Câştigător
| LadyLilith a răspuns:

Poate era Deep Rising.
http://www.imdb.com/title/tt0118956/

| Ottakringer explică (pentru LadyLilith):

Mersi mult.Cat am cautat filmul asta sa il revad si nu am reusit sa dau de el. Mersi si o zi buna iti urez ^_^

| LadyLilith a răspuns (pentru Ottakringer):

Cam infricosator filmul... Vizionare placuta si o zi superba happy p.s. Multumesc pentru funda happy