| Catalin123456 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de un nou serial, si m-a interesat Dexter.Pentru cei ce l-au vazut, imi puteti spune o parere despre el si daca merita sa ma apuc? Sau daca puteti sa-mi recomandati alt serial bun.Eu ma uit la Game of Thrones,TWD,Flash,Lucifer, Breaking Bad si Vikings.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Eu îți recomand:The Family (2016-)

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Lost
Scorpion
Limitless
Daredevil.

| horia2012 a răspuns:

Depinde de gusturi. E vorba de in criminal in serie-justitiar- (foarte inteligent) care ii ucide pe cei mai rai infractori eliberati sau necondamnati de autoritati. Lucreaza in politie ca fotograf si medic (ADN, probe falsificate...). Sunt destule schimbari de situatie in serial, nu te plictisesti si un final pe masura. Mie mi-a placut.

| AGreatMan a răspuns:

Incearca si Arrow, NCIS Ancheta Militara, Agents of S.H.I.E.L.D. si Forever, cel din urma e super, dar are doar un sezon.Din pacate nu stiu nimic de Dexter. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| alexandrabc2007 a răspuns:

Dexter e super tare, l-am vazut.Dar sunt unele momente cand te face sa iti doresti sa arunci pc-ul pe geam. Poti sa incerci The Blacklist sau The Magicians