| 5467893 a întrebat:

As vrea sa stiu ce dragon ball urmeaza dupa dragon ball z. Spuneti va rog pentru ca vreau sa vad continuarea!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Urmeaza Dragon Ball GT, dar, din cate am auzit, nu are legatura cu primele doua serii. E o poveste aparte. Nu e ca o continuare. Dragon Ball Kai e versiunea revizuita a lui Dragon Ball Z, iar Dragon Ball Super e aparut in 2015.
Ar trebui sa incerci seria Kai, pentru a vedea diferentele fata de DBZ.