| Numelenuconteaza007 a întrebat:

Cand se va termina Naruto shippuden? Am auzit ca va fi o noua serie cu copiii lui Naruto si Hinata(Jalnic) si Sasuke si Sakura(e fata lui sakura sau Karin?). Nu o sa fie o serie frumoasa, se ajunge deja pe cand vor avea copii. Voi cum credeti ca se va termina Razboiul?

1 răspuns:
| ItachiUchiha69 a răspuns:

Cred ca se va termina in aprilile... Daca in aprilie va aparea Boruto( copilu' lu' Naruto cu Hinata)
Sasuke si Sakura( pe fata lor o cheama Sarada)
Iti pot spune cum se va termina al-4-lea Mare Razboi Ninja... Dar ar fi mai bine sa te uiti tu decat sa iti dau eu spoiler
Iti spun doar ca Neji Hyuga o sa moara.
Daca vrei sa mai sti sa imi spui!
Dar zic ca mai bine e sa vezi tu decat sa iti spuna altcineva