| CoRn3L1U a întrebat:

Caut un film (cred), am vazut un videoclip cu o secventa ce parea fi luata dintr-un film, era vorba despre un om cel mai probabil asiatic, care in momentul cand au aparut inamicii cu masini dotate cu arme, acestuia i sa-u iluminat ochii si a taiat o masina in jumatate cu o viteza foarte mare, facand asta cu doua sabii pe care le avea pozitionate la spate si erau foarte curbate si late. Multumesc, sper sa fie indeajunse detalii!

1 răspuns:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Boss l-am vazut trailerul ala dar cred ca e ninja assassin nu l-am vazut filmul dar cred ca e cel mai apropiat, bafta.