| Ionut002000 a întrebat:

Salut
caut un film dar nu dau de el
este vorba de un negru care se inroleaza in marina americana ai toti il ocolesc si resping
si stiu ca ajunge scafandru si in cadrul unui test trebuie sa asambleze o piesa sub apa si ii este taiata intentionat punga cu cele necesare asamblarii si sta sub apa mult timp si cauta piesele si reuseste sa le uneasca
si in timp ce cauta in ocean un proiectil mai are putin si este omorat de un submarin si dupa ce gaseste proiectilul cand sa il scoata din apa si sa il urce pe vas se rupe o funie si ii rupe piciorul...i se amputeaza piciorul si in final trebuie sa isi convinga superiorii ca poate purta costumul de scafandru ca sa poata sa se scufunde iar

multumesc

Răspuns Câştigător
| Nikolaus a răspuns:

Men of Honour. Cu placere.

1 răspuns:
| stlucian a răspuns:

Asta?

https://www.youtube.com/watch?v=m6xGjp0U9Dc

Barbati de onoare. An 2000 Distributie Robert De Niro, Cuba Gooding Jr. Regizat de George Tillman.

Daca vei online :D...