| Whooooo a întrebat:

Salut ce seriale imi recomandati si mie?

Ma Vazut.

Game of Thrones,Vikings,Chuck,Merlin,The BlackList,The Mussketer, Lost..Defapt vream sa ma apuc sa le scriu pe toate dar sunt prea multe laughing

Vreau ceva interesant dupa fiecare epison sa ramai cu gura cascata laughing)

Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Legend Of The Seeker, Outlander (2014-),Lost, Arrow, The Flash, Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series, Forever, The 100, The Leftovers, Resurrection, Les revenants (The Returned 2012-), Helix, The Last Ship, Gotham, The Killing, True Detective, Eye Candy (2015–),Murder In The First, Power, The Red Road, 12 Monkeys (2015–),Agent Carter (2015-) și cel mai bun:Banshee

| Whooooo explică (pentru faramatania):

Banshee este :O :O :O

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural, Reaper, Spartacus, Doctor Who, astea mi-au placut mie cel mai mult. Sper sa-ti placa si tie. Vizionare placuta!

| thewomaninwhite a răspuns:

The 100, once upon a time, the secret circle

| thewomaninwhite a răspuns:

Sau doctor who.

| Ungureanu90 a răspuns:

Recomand:
The walking dead,
Supranatural,
House of cards,
The vampire diaries

Multă baftă

| dikaaa a răspuns:

Iti recomand The Walking Dead!
Este un super serial (are audiente record in SUA).
Eu il urmaresc de mult si mereu astept sa apara urmatorul episod! Momentan sunt 5 sezoane (ieri s-a sfarsit sezonul 5) Deci ai la ce sa te uiti pana incepe sezonul 6!
Uite aici si un site unde il poti viziona
http://www.playfs.com/2012/03/the-walking-dead-serial-online-subtitrat.html
Si ar mai fi Z Nation, un serial destul de bun
http://www.playfs.com/2014/09/z-nation-2014-serial-online-subtitrat.html

| Whooooo explică (pentru dikaaa):

AI dreptate The Walking Dead este uimitor dar sunt la zi cu el big grin

| Celmaitareanonim a răspuns:

Incearca Teen Wolf, The Vampire Diaries (primele 7 ep sunt mai plictisitoare dar dupa incepe actiunea care te lasa cu sufletul la gura), The Originals si Supranatural