| just99me a întrebat:

Ce serie de filme ar trebuie sa incep prima data, Harry Potter sau Lord of the rings - The Hobbit?

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Poti incepe cu Harry Potter.

Si ar fi indicat sa nu vezi LOTR inainte sa apara si-a treia parte din The Hobbit.

| OnuOnulică a răspuns:

Incepe cu Harry Potter love struck

| faramatania a răspuns:

Care vrei, rămâne la aprecierea ta, dar toate sunt de văzut.

| ALGator a răspuns:

Citi ani ai?
Ce vrei sa spui cu "prima data"?

Cind vrei sa alegi un film vezi si pe imdb.com ce nota a primit.
Ce e sub 6.2 nu merita atenție. Dacă esti mai ambitios ridici pretentiile peste nota 7. Te scuteste sa pierzi timpul :-)

| just99me explică (pentru ALGator):

Aproape 16 dar tin sa mentionez ca pana acum nu am vazut decat primele doua filme Harry Potter big grin Am de gand sa vizionez ambele serii dar nu stiu cu care sa incep, atat tot

| Copac13 a răspuns:

Eu zic sa incepi cu the hobbit ultimul film al seriei "batalia celor 5 armate "apare pe 17 decembrie eu am citit cartea si merita vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai vizioneaza toate Harry Potter.

Apoi apuca-te de "The Hobbit" si uita-te si la a 3-a parte in cinema cand apare pe 14 sau 15 Decembrie.

Abia apoi uita-te la Lord of the Rings pentru ca este continuarea la The Hobbit.

O zi frumoasa happy

| Deliiiia a răspuns:

Am vazut ambele serii, si Harry Potter e de departe mai frumoasa si mai creativa. Poti citi si cartile, sunt chiar mai interesante decat filmele.

| ArthurKn a răspuns:

The Hobbit(partea a treia si ultima, apare la sfasitul acestui an) \Lord Of The Rings \ Harry Potter

| patriciatimeea a răspuns:

The lord of the rings e mult mai creativa decat Harry Potter ....si mult mai interesanta..Eu am citit si cartea (Hobitul).

| BbyCriss a răspuns:

1 harry potter
2 hobbit
3 lord of rings

| Thau_Alex_1996 a răspuns:

Iti zic eu ca trebuie sa incepi harry potter