| IonutAndrey a întrebat:

Cine Site Un Anime Fain Ceva Cu: Dragoste, Razboi, Actiune(Obligatoriu), Demoni, Scoala, Ecchi, Super Puterii...
Doar "Actiune" II Obligatoriu Restu Nu Prea Conteaza
(Genuri: "Tokyo Ghoul" "High School DxD" "Attack on Titan" ETC...)

"Multumesc"

Răspuns Câştigător
| BBogdy a răspuns:

Death Note, ii fain, merita vazut. Daca te-am ajutat te rog funda.

4 răspunsuri:
| AncaIoana98 a răspuns:

Salut! Actiune : Bleach! Citeste si manga neaparat

| speedy373 a răspuns:

Ai putea sa incerci Naruto.
Il recomand pentru ca are: super puteri, actiune, drama(putina), si sunt unele chestii care de logic.

Il recomand cu bucurie.
Funda?

| speedy373 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca are si razboi,
Exemplu: -primul razboi mondial ninja
- al doilea razboi mondial ninja
- al treilea razboi mondial ninja
Si - al patrulea razboi mondial ninja

| IonutAndrey explică:

Tot Ce Ati Zis Unele Le Urmaresc Unele [Naruto] Nu-mi prea plac dar mersi daca nu mai primesc raspunsuri dau Funda la unul dintre voi Multumesc