| IONUT012002 a întrebat:

Salut cum pot face un site în blogger sa arate ca unul făcut în wordpres?

Răspuns Câştigător
| alinmacsim a răspuns:

Ionut, gandeste-te la plata aia ca la o mica investitie, nu ca la o cheltuiala. Daca ai o idee geniala de blog, fa-ti unul self hosted cu domeniu propriu, publica articole interesante si lasa vizitatorii sa curga. Apoi te poti gandi si la monetizarea lui pentru a-ti acoperi cheltuielile...si chiar pentru a face bani.

Pe http://rango.ro poti citi o multime de sfaturi pentru a deveni un blogger de succes si pentru a avea un blog de nota 10. Citeste si lasa intrebarile tale in comentarii. Iti voi raspunde fara intarziere.

Te saluta amicul tau online,
Alin Macsim

2 răspunsuri:
| Piratul10 a răspuns:

Simplu,Il faci in WordPress

| IONUT012002 explică (pentru Piratul10):

Pai asta este ideea ca nu vreau sa platesc mai deloc