| Andreibosscss85 a întrebat:

Salut,cum se numeste partea a 3 a filmului Ghost Rider primele 2 le stiu, dar partea 3 nu o stiu si cred ca exista si este faina? Multumesc.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gabyyella a răspuns:

Pai...eu l-am vazut si se numea Ghost Rider: Demonul razbunarii (2011) (scrii doar anul si poti sa-l downloadezi) si in film Johnny se luptă cu blestemul care l-a transformat în diabolicul vînător de recompense, dar riscă totul cînd face echipă cu liderul unui grup de călugări rebeli pentru a salva un băiat de ameninţarea diavolului şi, poate, pentru a scăpa el însuşi pentru totdeauna de acel blestem.
Sper ca te-am ajutat, si filmul este chiar genial.