| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva filme cu razbunare gen Law Abiding Citizen sau Hannibal Rising. Ii sa ucis famila etc si dupa ani se intoarce sa faca la fel.
Mersi.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Dead Man Down (2013),Oldboy (2013),The Punisher (2004),Out Of The Furnace (2013),Faster (2010),Return To Eden (1983)

| MaliciousDeath a răspuns:

The Crow e destul de bun, in ciuda vechimii.

| CosminC86 a răspuns:

Incearca Spawn. Garantez c-o sa-ti placa, tipul se intoarce din iad ca sa se razbune.

| ramitzu a răspuns:

Am un serial cu acelasi nume "Revenge". Ea se intoarce dupa multi ani sa-si razbune tatal care a fost ucia de o familia cu care a facut afacefi. Daca nu l-ai vazut merita, chiar daca e serial, nu te plictiseste.