| Fukurō a întrebat:

De ceva timp am inceput sa ma uit la seriale.
Trash carmilla here. Am vazut o parte din Orange is the new black, tot ce a aparut din wynonna earp, tot ce a aparut din couple'ish si o gramada *o gramada* de filme lgbt.
Intrebarea mea este urmatoarea : Stiti vreun serial lgbt superb care o sa ma afecteze emoțional?
*pe romana, un serial superb*
Thx u all lol
Dau fundăă c:

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale,vezi aici:
http://www.darkq.net/......espre-gay/
mai poti să mai încerci si:Orphan Black, GOT, Six Feet Under, Sense8 (f.bun)

| Spark_Alexs_1999 a răspuns:

TWD (The walking Dead ) sau (Arrow) sunt cele mai bune seriale pe care le-am vazut vreodata, recomand cu incredere.

| Theman234 a răspuns:

Orphan Black, Lost girl, the l word, the 100, sense8 si person of interest trebuie sa lel vezi clarlaughing