| Elbow a întrebat:

Salut.
Este un film care l-am vazut acum vreo 3 luni, se numea ceva gen "Al 4-lea"(numai tin minte cifra, parca asta era) si era vorba parca de 4 sau 5 baieti cu puteri supernaturale cautati de un fel de extraterestri, personajul principal parca avea un unchi sau bunic profesionist in vanat monstrii si chestii de genu care-l ajuta.Personajul principal facea scoala, imi amintesc o secventa cand vreo 3 baieti au scapat o minge si acesta a aruncat mingea cu forta in burta unuia.

Răspuns Câştigător
| Marian_Copae_1995 a răspuns:

I am Number Four.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate cauți...
The Covenant (2006)
http://www.protv.ro/filme-seriale/conjuratia-tacerii-bd-the-covenant.html

| rapp2020 a răspuns:

I am Number Four. e 100%

| digital7shady a răspuns:

Care este intrebarea?

| cipriantofan a răspuns:

Intrebarea este daca stie cineva filmul si stie cum se cheama.

| Nicoleta_Andreea_1996_OkLq a răspuns:

I am number four