| TheGamer777 a întrebat:

Imi puteti gasi si mie un film, serial sau anime despre doua persoane care se iubesc dar care nu reusesc sa isi impartaseasca iubirea (sa aiba multa suferinta si un final cat mai trist). Sau daca nu despre cineva care nu se poate integra la scoala si care sa sufere si sa aiba un final trist. Astazi ma simt masochist asa ca dati-mi multa suferinta big grin. Dar nu niste drame jalnice cu niste fetite de 15 ani care cauta iubirea... Oricum multumesc big grin!

1 răspuns:
| euu33 a răspuns:

Serial nu stiu, dar un anime care imi vine in minte este Nana. Se potriveste perfect primii tale descrieri.