| Tudose_Mytrut_1984 a întrebat:

Salut, imi puteti spune si mie anime-uri gen Sword art online si Accel world?
Tin sa precizez ca deja m-am uitat la log horizon si zero no tsuikaima. happy

2 răspunsuri:
| Aggares a răspuns:

Guily Crown, Blood++, Akame ga kill, Mirai Nikki, Highschool, Deadman Wonderland!, Sper ca te-am ajuta. Funda? ^_^

| Tudose_Mytrut_1984 explică (pentru Aggares):

Mersi de raspuns, guilty crown si mirai nikki le-am vazut deja, dar celelalte nu-mi par a fi de tipul acel si sao, vreau ceva cu tema unu-i joc, si mai adaug la lista de vazute si no game no life happy