| anonim_4396 a întrebat:

In seria The Twilight Saga, seria a 4-a, Breaking dawn partea 2 este ultima parte? Adica mai urmeaza ceva filme de genul... Renesmee care creste, se cupleaza cu Jacob, indeplinind viziunea lui Alice? Am inteles ca mai urmeaza un film dupa cartea Midnight... Este adevarat? Am vazut pe internet ca s-ar putea sa mai fie si partea a 5-a care se va numi "Renesmee and Jacob"... Chiar este sau va fi? Daca da imi puteti da un link unde sa il vad subtitrat in romana?
FUNDA PENTRU PERSOANA CARE RASPUNDE LA TOATE INTREBARILE!

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Breaking dawn 2 e ultima parte. Partea aia cu Renesme si Jacob e un fel de flashback, doar ca din viitor. Nu cred ca va mai urma nici un film, doar zvonuri... Iar in legatura cu partea a 5-a, nu e sigur, dar cine stie? Poate le mai vin idei si mai fac un film... happy