| generator20 a întrebat:

Salut lume!
Isi mai aduce cineva aminte de acum vreo 7-8 ani de un desen animat in care era vorba de curse in spatiu?(gen tot felul de masini sau nave ce zboara)
Nu sunt sigur daca se difuza pe jetix sau foxkids dar e undeva in perioada in care erau televizate aceste canale.Personajul principal era o fata. Daca va amintiti numele sau orice altceva ce ma poate ajuta sa imi aduc aminte numele desenului v-as fi recunoscator.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oban - Cursele Stelare.