| Zanfir_Denis_1992 a întrebat:

Salut ma poate ajuta cineva cu niste animeuri 2013-2014 cu lupte gen Naruto, bleach, dbz, yu yu hacusho. etc Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| SmarandaBolea a răspuns:

Da, Fairy Tail e super tare, e gen cele afirmate de tine, de asemenea ti-as propune Sword Art Online e din 2012 daca nu ma insel, insa este foarte bun. Poate incerci si Shakugan no Shana, doar ca asta deriaza putin de la anime-urile gen Naruto, dar tot e cu lupte si idea anime-ului este originala. Sper ca te-am ajutat. happy

1 răspuns:
| CostaMate a răspuns:

Incearca fairy tail