| WhiteTiger15 a întrebat:

Mi-am adus aminte de un serial indian de pe national tv (dar acum nu cred ca mai este) si nu il mai gasesc. Stiu doar ca era vorba despre o echipa de medici sau ceva de genul asta si fete si baieti tineri si ca se infiripau povesti de dragoste intre ei si era si foarte amuzant. Daca stiti ceva despre el va rog sa imi spuneti. Mersi!

Răspuns Câştigător
| 49Days a răspuns:

Dil Mill Gaye (intalnirea inimilor) si era pe Prima.M-am uitat si eu :X

3 răspunsuri:
| gabi8florentina9 a răspuns:

Intalnirea inimilor nu era pe National ci pe Prima il gasesti pe google in romana cred ca pe trilulilu