| decu95 a întrebat:

Salut, mi s-a facut dor de desenele copilariei :( si am o mica nelamurire, era un desen cu un copil mic intr'o familie mare, normala. Si asta conducea masini de jucarie si facea o gramada de chestii smechere in lumea lui mica. Descrierea mea e cam vaga stiu doar ca se difuza pe minimax candva si apoi pe inca un post pe care s-a difuzat prima oara " the fairly oddparents ". Astept un raspuns, multumesc atinticipat :)
Uitati si un link cu o scurta imagine din desen: http://youtu.be/1TnOfWl4vSw?t=1m37s

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

George Degeţel? big grin