| Blayan18 a întrebat:

Salut.Niste seriale cu naufragiati care se prabusesc intr-o zona extrem de rece,unde e zapada,viscol,ger, o temperatura scazuta, etc? Funda Mare!

10 răspunsuri:
| August99 a răspuns (pentru faramatania):

Lost nu e cu vreme rece si viscol.

| faramatania a răspuns (pentru August99):

Nu e cu vreme rece si viscol, dar e totuși un serial cu naufragiați și nu un film!

| August99 a răspuns (pentru faramatania):

Stiu. L-am vazut.

| faramatania a răspuns (pentru August99):

Și eu l-am văzut, e un serial bun, trebuie recomandat, indiferent de vreme laughing.

| August99 a răspuns (pentru faramatania):

Destul de corect laughing

| faramatania a răspuns (pentru August99):

winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La limita supravietuirii

| Emima27 a răspuns:

Uite aici niste filme cu naufragiati :
Cast Away
All is lost
Unbroken

| AnonimMM678 a răspuns:

The grey, e cel mai fain film, se prabuseste un avion, nu mai stiu exact unde, i zapada, nici ju se poate merge, vreo 10 traiesc dar sunt vanati de lupi pe rand unul cate unul, e un film de supravietuire, e super, e cel mai fain film care l-am vazut vreodata.
Uita-te nu vei regreta
Funda :*