| SoNiCxXx a întrebat:

Nu imi mai aduc aminte cu se numea un film si m-am gandit ca m-ati putea ajuta.
Deci in film e vorba despre un om si e la un spital de nebuni cred si face un fel de sedinte de psihologie/psihiatrie care il duc undeva in trecut cu 50 de ani parca. El la un moment dat spune ca pe data de 1 septembrie (era o data fixa) va veni o pasare albastra si el va pleca din spital si va lua pe cineva cu el. In dimineata aceea care a spus el, apare o pasare albastra la geam si el dispare din camera lui de spital impreuna cu inca o pacienta... cam atat imi aduc aminte

Va rog ajutati-ma cu numele filmului. Nu mai stiu exact filmul, poate am gresit unele date...l am vazut acum mult timp

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

K-PAX (2001)?
http://i.imgur.com/tHab0qy.jpg

| SoNiCxXx explică (pentru floresdemayo):

Daaaaaa da dada da da. MULTUMESC. Asta e

2 răspunsuri:
| Eduaard a răspuns:

Ce fel de film? Horror?