| IAliveInHell a întrebat:

Salut, puteti sa-mi dati un site unde pot downloada the hunger games mockingjay partea 1 cu subtitrare, pentru ca in bs player nu gasesc subtitrare buna. ( poate fi si in engleza) sau sa-l vad online, dar sa se fata mai ok, ca ce am gasit se vedea de parca era cenzurat.

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De ce nu e subtitrarea buna? nu e in acelasi timp cu sunetul? poti sa o corectezi cu bs player big grin

| IAliveInHell explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu, dar nu are legatura cu filmul, inteleg asa in mare ce zice, dar chiar nu are legatura cu filmul. desi. cum pot rezolva? in caz de orice rolling on the floor

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru IAliveInHell):

Nu stiu, nu a aparut subtitrare atunci, ce sa rezolvi, mai asteapta sau uita-te asa