| Anon123 a întrebat:

Salut.recent am vazut reclama unui film, pe care l-am mai vazut dar nu reusesc sa imi amintesc cum se numeste. zilele trecute am vazut reclama la tv.este vorba despre o femeie mai invarsta(40-50 ani) care se indragosteste de un baiat mai tanar decat ea,deoarece seamana foarte bine cu un tip de care era ea indragostita in trecut.e mai vechi filmul,ea avand parul in genul anilor 70, si era satena/bruneta.
Multumesc.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

P.S. (2004)
http://www.cinemagia.ro/filme/ps-ps-te-iubesc-10732/
Dețin DVD-ul, dar are un sinopsis mult mai detaliat, mai frumos...