| Adutzu2 a întrebat:

Salut, recomandati-mi si mie va rog 2-3 filme sau doar unul horror cu monstrii, creaturi bizare sau fantome. Mu-mi dati prea multe. Multumesc!

19 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Animal (2014),Exists (2014),Leprechaun: Origins (2014),The Barrens (2013),Jeepers Creepers 1 și 2 (2001/2003),Haunt (2013)

| Sn4k3 a răspuns:

Wrong turn (Seria)
The breed
Jeepers Creepers 1, 2
Yeti :curse of the snow devil
Venin
Vineri 13 - cel din 2009
Haunt
Haunting of Whaley house
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5
Tarata in iad
The conjuring si continuarea Annabelle
Dark Summer. Daca mai vrei imi spui. Vizionare placuta! Sper sa-ti placa filmele. A da, mai erau si Leprechaun :Origins si From the dark.

| Adutzu2 explică (pentru Sn4k3):

Zi-mi unul bun cu fantome!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Adutzu2):

Haunt
Haunting of Whaley house
The conjuring si continuarea Annabelle / Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5 - astea sunt singurele care m-au speriat, dar si celelalte sunt misto
Drag me to hell
Dark Summer
Haunting in Connecticut. Vizionare placuta!

| Adutzu2 explică (pentru Sn4k3):

Cu fantome am zis! Nu doar Horror. Stii ce-s alea fantome?
Nu exista Horror care sa ma sperie. Vreau doar sa vad ceva bun cu fantome. In Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5 si Drag me to hell, nu am vazut nici o fantoma, restul nu l-am vazut dar din trailerele lor nu par a fi cu fantome.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Adutzu2):

Toate filmele care ti le-am dat sunt cu fantome, doar ca nu in toate se vad. Daca vrei filme in care sa se vada fantomele uita-te la astea: Haunt, Haunting of Whaley house, The conjuring, Annabelle, Casa celor 13 fantome, Insidous 1, 2 si o sa apara si 3, The grudge 1, 2, 3.

| pufulescu a răspuns:

Cu creaturi? Alien, Aliens, Alien 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

All Hallow's Eve (e cel mai horror pe care l-am vazut), Insidious, Underworld. happy

| Adutzu2 explică:

M-am razgandit, vreau doar filme cu fantome, nu conteaza genul.

| fakeheart1334 a răspuns:

Evil Dead, The exorcist si Dead Snow 1, 2...restul nu mi s-au parut deloc de groaza.
Funda?

| Adutzu2 explică (pentru fakeheart1334):

Zi-mi ceva bun cu fantome daca stii, nu neaparat horror.

| Temmp0 a răspuns:

Wrong Turn.

| Zuzulinaaa a răspuns:

Ouija, Saw, Mirrors 1. The ring. -THE EXORCIST-este cel mai potrivit.se spune pe net ca e cel mai horror film din istorie pentru ca e "posedat" laughing
Eu am vazut aceste filme si sunt calumea.

| Adutzu2 explică (pentru Zuzulinaaa):

Nu am cerut cu posedati, si am vazut deja The Exorcist. Mai tare te sperie blestemul filmului decat filmul in sine.

Zi-mi unul bun cu fantome, nu conteaza genul.

| Mihnea13345 a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda sa te uiti la Efectul Lazarus un film foarte fain horror si thriler. Poti incerca ...si ne izbaveste de cel rau daca vrei film cu creaturi bizare... Sper ca te-am ajutat!

| PissyDiva0808Meowww a răspuns:

''Tarata in iad, The ring''.

| Adutzu2 explică (pentru PissyDiva0808Meowww):

Zi-mi un thriller sau horror cu fantome daca stii vre-unul bun!

| Lissa8 a răspuns:

,,Supernatural``.
P.S: Nu e film...sunt episoade dar sper sa iti placa si asa.

| dariuzaDaria a răspuns:

Jessabel