| IAliveInHell a întrebat:

Salut, se va face sezonul 2 din Akame kill? Adica are final, nici nu inteleg cum ar putea continua, dar are un final cam de cacat..Si ma gandeam ca poate se intampla vreo minune si apare sezonul 2. funda.

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Nu ar mai avea pentru ce sa faca sezon 2. Manga e total diferite fata de anime, deci daca vrei akame spus altfel, total diferit, citeste manga.

| IAliveInHell explică (pentru AlinKun):

Dar. manga inca se face?

| AlinKun a răspuns (pentru IAliveInHell):

Da, e total diferita fata de ce s-a intamplat in anime laughing

| IAliveInHell explică (pentru AlinKun):

big grin