| pantera a întrebat:

Salut spuneti-mi niște filme aventura gen mumia, tomb raider sau indiana Jones... fundă

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iata 2 cu Nicolas Cage, seamana foarte mult cu indiana Jones happy
Deci :
1- National.Treasure
2- National.Treasure.Book.of.Secrets
Vizionare Placuta! happy

| aumih16 a răspuns:

Infricosatoare filmele alea cu mumia! mai ales alea primele doua! sunt niste scene in el! mai ales cand le intra la aia scarabeii prin corp! si ii mananca devoreaza de viu! sau ala care ramane saracul fara ambii ochi si limba din gura! fiindca e adusa la viata mumia! etc! de asta zic spun infricosatoare filme! dar memorabile! le stie cunoaste lumea foarte bine! asta-i important!

| Scourge1girl a răspuns:

Daca esti gen om care Iubește serialele as recomanda Arow!