| Dyex a întrebat:

spuneti-mi si mie un serial ca the walking dead dar nu vreau porcarii cum e We're Alive e o lume zombie dar eu nu au nici o treaba. Vreau ceva ca the walking dead sa plece dupa resurse orasele si tot sa fie pustii doar cativa oameni sa mai fie. Ce-mi recomandati? big grin
Fundaaa!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Z Nation, In The Flesh, Helix, iZombie (2015),mai poți încerca și The Last Ship, The Returned/Les revenants (2012),Resurrection (2014)

3 răspunsuri:
| Dyex explică:

E prea interesant Resurrection merci frate!

| faramatania a răspuns (pentru Dyex):

Cu plăcere, Les Revenants este și mai bun.Mersi și eu.

| Al3xM3 a răspuns:

The Strain.