| EllaBebs a întrebat:

spuneti va rog pe ce sait pot sa vad continuarea icepind de unde danzo se lupta cu sasuke(naruto) in romina, rusa, ucraineana.va rog.

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Nu poti sa vezi continuar in anime, dar poti citi Naruto Manga pentru ca dupa aceste benzi desenate japoneze se fac anime-urile! Manga-ul cu Naruto este mult in fata! Gaseste ep unde ai ramas cu anime-ul si citeste! Uite http://www.anime.kage.ro/manga/naruto/index.php

P.S Se citesc de la dreapta la stanga!

2 răspunsuri:
| bogdan_7896 a răspuns:

Abia a inceput lupta dintre Sasuke si Danzo, trebuie sa mai astepti pana apar noi episoade

| Madalovenar a răspuns:

Nu stiu sigur daca a aparut dar te poti uita pe www.youtube.com sau pe animekage.ro/com