| Petru26 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi subtitrare in romana la telenovela Soy Gitano (a fost pe tvr 1 prin 2005 cred). Personaje principale: Amador, Mora. Sau poate stiti vreun site unde as putea vedea. Pe youtobe nu e subtitrat. Multumesc! Sper sa fie cineva care stie.

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Dc pui o intrebare de 2 ori? ai pus odata astepti 24 de ore raspuns nu mai spama.

| AlicEcila a răspuns:

Scrie asa: filmeserialeonline.org soy gitano. Eu pe site ul asta intru si gasesc orice serial cu subtitrare.

| Petru26 explică (pentru AlicEcila):

E suspendat site-ul