| Floryn9 a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste acel film cu paianjeni? Si nu e 'Big Ass Spider', sunt cu paianjeni mai mici...

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Eight Legged Freaks?

| Floryn9 explică (pentru Sn4k3):

Cred ca asta e, mersi!winking

| Sn4k3 a răspuns (pentru Floryn9):

Cu placere, si mie mi-a placut mult filmul cand eram mai mic, si acum imi place.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dă-mi mai multe detalii despre film. Probabil este Spider (2007)

| Floryn9 explică (pentru OnuOnulică):

Pai...sunt mai multi paianjeni mici care apar din senin, la un moment dat 3 paianjeni se urca pe motociclete, un om avea un furtun in gura si apoi i-au iesit paianjeni, un grup de vreo 5 persoane se urca pe un acoperis sau ceva de genu si incearca sa-i omoare....Cam atat mai stiu din film, eram mic cand l-am vazut ultima oara.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Floryn9):

Presupun că ar putea fi Arachnia (2003)

| Floryn9 explică (pentru OnuOnulică):

Nu! E Eight Legged Freaks! A avut dreptate Sn4k3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arachnophobia 1990
Sau
Tarantulas: The Deadly Cargo 1977 ‧
?