| blaugranu a întrebat:

Salut.stiu ca s-a mai pus intrebarea asta de o gramada de ori, dar vreau niste filme horror ca lumea.si cand zic filme horror nu ma refer la de-alea sadice ca ii taie gatu(gen saw sau wrong turn)... vreau ceva sa ma tina in suspans gen insidious(my favourite). pentru mine asta e filmu horror.suspans,mister ca apoi sa te rahatesti pe tine de frica big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Oculus (2013),The Quiet Ones (2014),Devil's Due (2014),Nothing Left To Fear (2013),The Woman In Black (2012),Sinister (2012)

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The Conjuring, The Others, The Mist, Mama, Oculus.

| LittleMissCupcake a răspuns:

IT de Stephen King. E mai vechi (1990), dar e destul de infricosator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lacul Eden.

| blaugranu explică (pentru anonim_4396):

Mersi de raspuns.l`am vizionat e un film f slab gen i spit on your grave, pana si ala e mai frumos

| haidrex a răspuns:

Uita-te la supernatural (e serial) si iti zic ca nu iti mai trebuie filme horror laughing