| Hades95 a întrebat:

Salut, tot am cautat de cateva zile un site gratuit sa-l personalizez eu sa-l fac gen, FilmeOnline2013. Dar n-am gasit unul bun... thinking, imi puteti da niste site-uri gratuite si bunicele pentru a mil personaliza si sa-l fac gen " FilmeOnline2013 ", Mersi, dau funda.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invata html si css si iti personalizezi ce site vrei tu, cum vrei tu

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Poti sa-ti faci site-ul cu www.ucoz.ro - e usor de folosit iar sabloanele sunt complet personalizabile (daca ai cunostinte de HTML si CSS).

| StefanKogut a răspuns:

Hostinger.ro