| R1pstar a întrebat:

acum ceva timp am vazut un anime interesant dar num.ai 2 episoade din el si apoi nu l.am mai gasit era ceva cu un baiat ce vana demoni impreuna cu o fata cu un arc fermecat ce il ajuta fata era blonda si era ajutat si de o fata -vulpe-demon tin sa precizez ca nu ma refer la naruto bleach soul eater si nici ao no exorcist
funda cui imi da numele anime-ul

1 răspuns:
| Lucică1998 a răspuns:

Nu am idee despre ce anime e vorba, dar posteaza intrebarea la categoria BENZI DESENATE ca acolo e plin de fani anime si sigur te poate ajuta cineva.