| W0rld a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii serialului Dr. House! De ce Dr. House era asa sarcastic,rau cu ceilalti, posomorat, nesimtit, nepasator? Dau funda pentru cel mai bun si complex raspuns.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Durerile lui la picior si genialitatea de care e constient ii da toate acele insusiri

| EnvyU a răspuns:

Ai uitat ca el are durerea la picior non-stop? Daca ai observat cand ia pastilele pentru durere e mai calm si mai ok dar cand nu le ia e mai rau si nesimtit. Cand ai o durere constanta devii mult mai rau fara sa vrei. Si plus de asta este foarte destept si asta l-a facut arogant. Deci intr-un fel este justificat cum se comporta, poti sa fi si nesimtit de la sine, pe langa acei factori enumerati mai sus.
Totusi nu este chiar nepasator, el vrea sa arate ca nu tine la nimeni dar are o inima buna, au fost multe episoade cand a aratat compasiune. Mie imi place asa cum este pentru ca ma regasesc putin in el, in faptul ca si eu sunt mai nepasator si nesimtit laughing