| quiTs a întrebat:

am si eu nevoie de subtitrare de " American Pie 6 (Beta House), toate subtitrarile existente nu sunt sincronizate cu timpul de vobire incep prea tarziu si nu gasesc una corecta, va rog frumos cine poate sa ma ajute dau fundita. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Cauta pe regielive sau uita-te online. Apropo, iti recomand sa te uiti la toate, foarte tare seria American Pie. Filme asemanatoare : 21 and over, Marea mahmureala 3, Van Wilder : Freshman Year, 21 si 22 jump street. Vizionare placuta!

| quiTs explică (pentru Sn4k3):

Cred ca online o sa privesc la ele pana la urma ca nu o gasesc, multumesc pentru recomandari 21 si 22 jup street vazute si marea mahmureala toate, poftim si o fundita laughing. Salut!

| Sn4k3 a răspuns (pentru quiTs):

laughing, mersi.