| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum vreo 2-3 luni, un videoclip pe youtube cu un tip care isi prezenta o masina. Avea o camera montata in spate si il filma.Interiorul era rosu, volanul pe dreapta, iar atunci cand a pornit motorul a inceput sa se auda un sunet(semn ca Vtec si alte chestii de genu, au intrat in functiune). Cred ca era o Honda Civic sau o Toyota Supra.In fine, ceva asemanator. Tipul pleca pe un drum, mergea incet si cand prindea drum liber, accelera si el calumea.Masina cred ca era de culoare rosie.Interbarea mea este:A vazut cineva videoclipul asta ca sa-mi dea si mie sa ma uit iar.Sau poate cineva sa-mi dea un link de pe youtube sa ma uit din nou la el? big grinVa rog mult sa ma ajutati daca stiti.DAU FUNDA! happy

3 răspunsuri:
| generator3 a răspuns:

Deci du-te pe istoria internetului pe care il gasesti, du-te 2-3 luni in urma si cauta ti videoclipul care l ai vazut

| Anonymous10000 a răspuns (pentru generator3):

Am cautat si nu imi mai apare straight face sad

| Anonymous10000 a răspuns (pentru generator3):

Mentionez ca mai intai m-am uitat la videoclipul asta:"Vtec just kicked in bro! Turbo" / http://www.youtube.com/watch?v=aQjDDZvu6v4.Dupa aceea l-am gasit pe ala imediat, era urmatorul clip, pe acolo pe undeva...