| cosmin9915 a întrebat:

am vazut un film acum ceva timp (7-8 ani) si nu mai stiu cum se numeste. Era vorba despre un grup de tineri care vroiau să participe la un concurs la casa unei femei, cand un psihopat o ucide si creeaza tot felul de probe scarboase si grele, si vei care erau eliminati erau dusi undeva si ucisi de acel psihopat. Prima fata mi se pare ca a fost îngropată de vie. Pana la urma o fata castiga si evadează. Astept raspunsul, dau
funda

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Kill Theory (2009)?
http://www.cinemagia.ro/filme/kill-theory-33851/
mai poți încerca și Would You Rather (2012) sau Raze (2013)

| AnOrdinaryGuy a răspuns:

Lool.Jur ca acelasi film l-am vazut si eu acum vreo 8 ani.Am incercat din rasputeri sa gasesc numele.Erau niste tineri din cate tin minte si parca mureau de ce le era cel mai mult teama.Stiu ca probabil nu te-a ajutat raspunsul meu dar eram destul de entuziasmat ca probabil o sa aflu in sfarsit cum se numeste.happy