| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Am văzut un film, dar nu îmi amintesc prea multe si cum se numeste.Ma puteti ajuta?
Era un bărbat si o femeie care lucrau împreună si făceau experimente si inventau.Au facut 2 monstruleti mici ca gelatina, dar ceva nu a mers bine si s-au distrus. Dupa asta ceva s-a intamlat in laborator...a apărut ceva mic care arata ca un om dar nu era om.Acela a mușcat-o pe femeie.Ea nu a vrut sa il omoare asa ca l-a crescut.A crescut cat un om dar nu avea par.Acest experiment nu avea voie afara pentru ca se putea întâmpla ceva rau.Acesta vroia tare mult afara.A iesit.Femeia si bărbatul când au văzut au mers repede dupa ea.Avea in gura un iepure care l-a omorât ea. Într-o zi a scăpat iar, dar de data aia avea aripi si arata ca un demon.La sfarsit creatura aia l-a omorât pe bărbat si pe femeie a rănit-o. Femeie a omorât-o.
Stiti cumva cum se cheamă? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Splice (2009)
http://www.cinemarx.ro/filme/Splice-Hibrid-447807.html

1 răspuns:
| Falcoperegrinus2 a răspuns:

Filmul ii Hibrid